Gigaset N720 IP PRO

Gigaset N720 IP PRO

Gigaset N720 IP PRO
Genel Özellikler 

Ölçeklendirilebilir olarak tasarlanmış

 

Ölçeklendirilebilir olarak tasarlanmış güvenilir ve büyümeye açık Gigaset N720 IP PRO

 

Büyüyen organizasyonlar için ideal olan veya daha büyük işletmeleri de kapsayacak olan Gigaset N720 IP sistemi, 100’e kadar DECT el cihazını, 30’a kadar paralel aramayı destekleyebilir ve kapsamın genişletilmesi ve kullanıcı sayısının artırılması için 30’a kadar baz istasyonuna kolaylıkla bağlanılmasını sağlar.

 

N720IP aynı zamanda, büyümekte olan işletmelere esnek iletişim seçeneği sunmak için, bina içi ve bulut tabanlı PBX’i destekler. N720IP sistemi, ofisinizin her bina içi Gigaset pro el cihazlarınızı destekleyecek temel sistemdir.  

 

Hareket özgürlüğü

Ofisler veya bağlı olunan dış alanlar için, istenen noktada her bir el cihazı için uzaktan ve aktarmalı çağrı olanağı sağlayan tüm Gigaset pro el cihazları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

 

Kolay büyüme

Ek lisans ihtiyacı olmaksızın, her biri 100’e kadar kullanıcı, 30’a kadar paralel bağlantı sunan baz istasyonlarının sayısının 30’a kadar artırılmasıyla, komplike olmayan büyüme.

 

HD kalitesinde ses

Mümkün olan en net ses kalitesi için ileri Gigaset HDSPTM HD-iletişim ve HD-ses teknolojisini destekler.

 

Sorunsuz kurulum

Hızlı hizmet aktivasyonuna ve yapılandırma değişikliklerine olanak veren uzaktan yönetim fonksiyonuyla standart IP telefon ağları ile uyumludur.

 

Genişletilmiş kablosuz aralığı

Birçok N720 IP uydusu sayesinde, büyük bir alanı veya birçok katı kapsayacak tam bir kablosuz iletişim sistemi oluşturabilirsiniz.